Moda Runga - En Güncel Moda Haberleri - 01 Aralık 2015, Salı

2013 Balık Burcu Yıllık Yorumları

9 Ocak 2013
205 kez görüntülendi

2013 Balık Burcu Yıllık Yorumları

2013 Balık Burcu Yıllık Yorumları,

2013 Balık Burcu Yıllık Yorumları

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Uzun soluklu bir aşk kapınızda!

11 Ocak’ta 11. evinizde hüküm sürecek Yeniay, hayatınıza yeni bir arkadaşlar, dostlar katabilir.28 Ocak’ta sağlıkla ilgili konular çok daha ön plana çıkıyor. İş ortamınızda gerginliklere ve yanlış anlamalara karşı dikkatli olmalısınız. 10 Şubat’ta yepyeni bir sayfa açmak isteyebilir ve hayatınızda bir tür elemeye gidebilirsiniz. 21 Şubat’ta Merkür burcunuzda geri gidecek. Bu dönemde yeni işlere başlamak yerine elinizde kalan işleri tamamlamaya odaklanın. 25 Şubat’ta tutkulu bir ilişki ayağınıza kadar gelebilir, evlilik teklifi alabilirsiniz. 17 Mart’ta Merkür’ün geri hareketi sona erecek ve toparlanma sürecine gireceksiniz. 10 Nisan’da Yeniay, sizi maddi açıdan destekleyecek. 25 Nisan’da hukuksal ve ticari konularla, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler ön plana çıkacak. 26 Haziran’da havada aşk kokusu var. Özellikle şu an yalnız olan Balıklar, uzun soluklu bir aşk ilişkisine hazırlıklı olmalı.Ancak 26 Haziran’da Merkür, Yengeç burcunda geri gitmeye başlayacak. Üç hafta sürecek bu geri hareket, kafanızın biraz karışmasına neden açabilir. Ani başlayan aşklar aynı hızda bitebilir. 8 Temmuz’da hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayacak yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobiler ön plana çıkacak. 21 Temmuz’da Merkür’ün geri gidişi artık sona erecek, bu da iletişiminizin çok daha kuvvetlenmesine neden olacak. 22 Temmuz’daki Dolunay’ın etkisiyle yalnızlık ihtiyacınız artabilir. 7 Ağustos’ta ise keyif ve mutluluk verecek bir seyahate çıkabilir, yakın çevrenizden sürpriz haberler alabilirsiniz.

19 Eylül’de balık burcundaki genel anlamda olumlu etkilere sahip fakat ilk etapta kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Hayatınızda önemli bir başlangıç yapmak için gerekli desteği yine bu dönemde bulacaksınız. 5 Ekim’de maddi bir yükümlülük altına girebilirsiniz. Yine bu hafta sonuna doğru bazı seyahatler gündeme gelebilir, minik hafta sonu kaçamakları yapabilirsiniz. 19 Ekim ise finansal anlamda aşmanız gereken bir engele işaret etmekte. 20 Ekim’de dokuzuncu evinize geri gidecek olan Merkür, olası tanıtım ve pazarlama etkinliklerinden yeteri kadar verim elde edememenize neden olabilir. 3 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön plana çıkacak. 17 Kasım’da iletişim kanallarınız aktifleşmeye başlıyor, telefonunuz, e-mailiniz her zamankinden daha çok çalışabilir. Aralık ayına ilişkiler ve ortaklıklardan yana şanslı gireceksiniz. Önemli iş anlaşmaları, sözleşmeler gündeme gelebilir.

http://www.modarunga.com


Bir önceki yazımız olan 2013 Bütün Yıllık Burç Yorumları başlıklı makalemizde 2013, 2013 astroloji ve 2013 burç yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.
2013 Balık Burcu Yıllık Yorumları Haberine Ait Etiketler

2013 Balık Burcu Yıllık Yorumları Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

2013 Balık Burcu Yıllık Yorumları Yorumları