Moda Runga - En Güncel Moda Haberleri - 26 Kasım 2015, Perşembe

2013 Kova Burcu Yıllık Yorumları

9 Ocak 2013
192 kez görüntülendi

2013 Kova Burcu Yıllık Yorumları

2013 Kova Burcu Yıllık Yorumları,

2013 Kova Burcu Yıllık Yorumları

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yer değiştirmeye hazır olun!

Ocak ayında sağlığınıza dikkat! Yine bu ay, ilişki ya da iş yaşamınıza dair birtakım radikal kararlar alabilirsiniz. 10 Şubat’ta ikili ilişkilerinizde gerginlikten kaçının. 21 Şubat’ta ikinci evinizde geri gidecek olan Merkür, finansal konularda dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. 27 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerini gündeme getirecek. Ayrıca aşkla ilgili konularda yanlış anlamalar, alınganlıklar, kırgınlıklar olabilir. 10 Nisan haftası, oldukça keyifli ve biraz da maceranın ön planda olacağı bir tatil planı yapabilirsiniz. 10 Mayıs’ta dördüncü evinizde gerçekleşecek güneş tutulması, geleceğe yönelik hedef ve planlarınızı ön plana taşıyacak. Aile içinde geçmişe ait birtakım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir bazıları ise ayrılabilir. 26 Haziran’dan itibaren bir yıl süresince çalışma ortamınızda koşullar çok daha iyi bir seviyeye yükselecek. 26 Haziran’da, altıncı evinize geri gidecek olan Merkür sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmanız gerektiğini işaret ediyor.

8 Temmuz’daki Yeniay’la birlikte iş yükünüz artabilir. 22 Temmuz’daki Dolunay, karışık etkilere neden olabilir. Yalnız olanlar hayatlarına istedikleri birini sokabilir, ancak ilişkiye başlamak için iki taraftan biri isteksiz olabilir. 7 Ağustos’ta yeni ortaklık ve anlaşmalar gündeme gelebilir. 5 Eylül’deki Yeniay’ın ana teması para olacak. 19 Eylül’deki Dolunay ise maddi konular üzerinde etkili olacak. Kazancınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşacaksınız. 5 Ekim, uzak akrabalarla ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir tarih. Evliliğinizde ya da ortak iş yaptığınız kişilerle mücadele etmeniz gereken koşullar oluşabilir. 19 Ekim’de ise seyahatler, iletişim, eğitim konuları ön plana çıkabilir. 20 Ekim’de onuncu evinizde geri gitmeye başlayacak olan Merkür, 12 Kasım’a kadar iş değiştirme planlarınızı ertelemeniz gerektiğini işaret ediyor. 3 Kasım’da kariyerinizle ilgili zorlu bir kavşaktan geçebilirsiniz, ancak önemli gelişmeler kapınızda. 17 Kasım’da ise yer değiştirme, taşınma ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bazı şeyleri geride bırakmayı öğrenmeniz, olası kayıpların aslında kayıp değil, kazanç olduğunu anlamanız gerekebilir. Çevrenizde işinize ve ne yapmanız gerektiğine karışan çok insan olmasına karşın, kendi bildiğinizi okuyacaksınız. Aralık ayında yine finans konuları gündemde fakat bu kez stresli zamanlardan ziyade daha destekleyici etkileri olacak. Önemli toplantılarda, görüşmelerde daha ikna edici olabileceksiniz. Ayın ikinci yarısında ise iş ve kariyerinizi ilişkin konular gündeme gelecek. İş arayanlar ve iş değiştirmek isteyenler için uygun bir dönem.

http://www.modarunga.com


Bir önceki yazımız olan 2013 Bütün Yıllık Burç Yorumları başlıklı makalemizde 2013, 2013 astroloji ve 2013 burç yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.
2013 Kova Burcu Yıllık Yorumları Haberine Ait Etiketler

2013 Kova Burcu Yıllık Yorumları Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

2013 Kova Burcu Yıllık Yorumları Yorumları

2013 Kova Burcu Yıllık Yorumları Henüz yorum yapılmamış.