Moda Runga - En Güncel Moda Haberleri - 26 Kasım 2015, Perşembe

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır – Sevgi Nasıl Anlaşılır

8 Ocak 2013
1.800 kez görüntülendi

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır – Sevgi Nasıl Anlaşılır

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır – Sevgi Nasıl Anlaşılır,

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır – Sevgi Nasıl Anlaşılır

Sizinle konuşurken sizden çekinir, yüzü kızarabilir ve gözlerini sizden kaçırabilir. Hoşlanan erkek sevdiği kızdan çekinir. Eğer sizden hoşlanıyor ama size açılamıyorsa; Sizinle konuşamaz ve konuşurken de gözlerini gözlerinizden kaçırır.

Her fırsatta sizinle yakınlık kurmaya çalışır. Yanınızda bulunmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Çevrenizde dolaşır. Tesadüfler yaratır. Tesadüfen karşılaşmış gibi yapar ama sizi takip eder ve fiziksel olarak yakınınızda bulunur.

Asabi ve hırçınken sizi görünce sakinleşir. Sizin yanınızda sizin gözünüze girmek için kendini küçültecek bir takım haraketlere girişebilir.

http://www.modarunga.com/

Onu farketmeniz için hiç konuşmayacağı konularda konuşmaya başlayabilir.

Size internet ortamında da yakınlaşmaya çalışır. Facebookta arkadaşınız olur duvarınıza yorum yapar, diğer mecralarda da sık sık karşınıza çıkar ve sizinle dialog kurma çabalarına girer.

Sizden etkilenen erkek haraketleriyle bunu apaçık belli eder aslında. Farklı davranır, aşırı davranır, bazen çok susar, bazen çok konuşur, size çiçek verir, telefon numarası ister, ilk arayan o olur ve sizinle sık sık buluşmak ister.

Seven erkek, sevdiği kadınla her zaman iletişim halinde olmak ister.

Sadık erkek şeffaftır. Sizden bir şey saklamaz. Aradığınızda hemen ulaşırsınız. Onun hayatıyla ilgili önemli gelişmelerden herkesten önce sizin haberiniz olur. Fikrinizi alır. Size sorar. Sizinle ilgili de planlar kurar. Seven erkek, sevdiği kadına sahiplenici yaklaşır ve kıskanır.


Bir önceki yazımız olan Eski Sevgilimi Nasıl Unutabilirim başlıklı makalemizde eski sevgili unutma yolları ve Eski Sevgilimi Nasıl Unutabilirim hakkında bilgiler verilmektedir.


Moda Runga Arananlar:
kiskanan erkek nasil davranir, oğlak erkeği sevdiği kıza nasıl davranır, boğa erkeği sevdiği kıza nasıl davranır, boga erkegi sevdigi kadina nasil davranir, erkekler kıskandıklarını nasıl belli eder, bir erkek kıskandığını nasıl belli eder, kiskanan erkek nasil belli eder, erkek kıskandığında nasıl davranır, boğa burcu erkeği sevdiği kıza nasıl davranır, erkekler kıskandığını nasıl belli eder


Seven Erkek Nasıl Anlaşılır – Sevgi Nasıl Anlaşılır Haberine Ait Etiketler

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır – Sevgi Nasıl Anlaşılır Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır – Sevgi Nasıl Anlaşılır Yorumları

Seven Erkek Nasıl Anlaşılır – Sevgi Nasıl Anlaşılır Henüz yorum yapılmamış.