Kaş ve Kirpik Çoğaltma Yöntemi

Güzellik

26 Kasım 2013 yazan moda

kas kirpik 300x225 Kaş ve Kirpik Çoğaltma YöntemiKAŞLARI GÜRLEŞTİRMEK İÇİN
SARIMSAK : Sarımsak kıl köklerini beslediği için dökülmüş kaşlarınızı sarımsak ile gürleştirebilir ve güzel bir şekil almasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı ? Sarımsak ile . Peki Sarımsak kaşlara nası sürülr ? Sarımsağı soyup bıçak değdirmeden elinizle ortadan ikiye bölün. Sarımsağın içinden çıkan suyu kaşlarınıza srün. Yalnız yapacağınız işlem kıl köklerini biraz yakacaktır. Bu durum bir süre sonra geçer.
BADEM YAĞI : Bildiğiniz gibi badem yağı her derde deva neredeyse. Kaşlarınızı gürleştirmenin bir diğer yolu da düzenli olarak en az 3 ay badem yağı kullanmak. Çıkan ince tüyleri kalınlaştırmak ve rengini koyulaştırmak için ise vazelin veya arko krem kullanabilirsiniz.
KİRPİKLERİ ÇOĞALTMAK İÇİN
HİNT YAĞI : Saç ve kirpik bakımında son derece yararlı bir yağ. Size hint yağı ile yapılmış 2 ayrı tarif veriyoruz.
1 bardak suyu kaynatın. 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın. Karışımı soğutup 15 gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün. Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.
Kirpikleri gürleştirmek için:
Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.


Bir önceki yazımız olan Photoshopla inanılmaz değişimler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

modaRUNGAkaslari nasil cogaltabiliriz*kaşlarımı nasıl çoğaltabilirim*kirpiklerimi nasıl çoğaltabilirim*sarmsak kaa srlrse ka oaltrm*kirpik çoğaltma yöntemleri*saçlarımı nasıl çoğaltabilirim*kaş nasıl çoğalır*kaşlarımı nasıl gürleştirebilirim*kiprikleri nasil cogaltabiliriz*saclarimixi nasil gurlestirebiliriz*

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?