Moda Runga - En Güncel Moda Haberleri - 29 Kasım 2015, Pazar

Kaş ve Kirpik Çoğaltma Yöntemi

26 Kasım 2013
1.352 kez görüntülendi

Kaş ve Kirpik Çoğaltma Yöntemi

kas kirpikKAŞLARI GÜRLEŞTİRMEK İÇİN
SARIMSAK : Sarımsak kıl köklerini beslediği için dökülmüş kaşlarınızı sarımsak ile gürleştirebilir ve güzel bir şekil almasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı ? Sarımsak ile . Peki Sarımsak kaşlara nası sürülr ? Sarımsağı soyup bıçak değdirmeden elinizle ortadan ikiye bölün. Sarımsağın içinden çıkan suyu kaşlarınıza srün. Yalnız yapacağınız işlem kıl köklerini biraz yakacaktır. Bu durum bir süre sonra geçer.
BADEM YAĞI : Bildiğiniz gibi badem yağı her derde deva neredeyse. Kaşlarınızı gürleştirmenin bir diğer yolu da düzenli olarak en az 3 ay badem yağı kullanmak. Çıkan ince tüyleri kalınlaştırmak ve rengini koyulaştırmak için ise vazelin veya arko krem kullanabilirsiniz.
KİRPİKLERİ ÇOĞALTMAK İÇİN
HİNT YAĞI : Saç ve kirpik bakımında son derece yararlı bir yağ. Size hint yağı ile yapılmış 2 ayrı tarif veriyoruz.
1 bardak suyu kaynatın. 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın. Karışımı soğutup 15 gün boyunca yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün. Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.
Kirpikleri gürleştirmek için:
Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.


Bir önceki yazımız olan Photoshopla inanılmaz değişimler başlıklı makalemizde Photoshop, Photoshop resim ve Photoshop yüz değiştime hakkında bilgiler verilmektedir.


Moda Runga Arananlar:
kaslari nasil cogaltabiliriz, kaslarimi nasil cogaltabilirim, Kaşlarım dökülüyor nasıl çoğaltabilirim, kaşlarımı nasıl gürleştirebilirim, Kaşları nasıl çoğaltırım, kirpiklerimi nasıl çoğaltabilirim, kaslari nasil, kirpik çoğaltma yöntemleri, kasimi nasil cogaltabilirim, kizlar kaşlarimi nasil gürleştirebilirim


Kaş ve Kirpik Çoğaltma Yöntemi Haberine Ait Etiketler

Kaş ve Kirpik Çoğaltma Yöntemi Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

Kaş ve Kirpik Çoğaltma Yöntemi Yorumları

Kaş ve Kirpik Çoğaltma Yöntemi Henüz yorum yapılmamış.