Moda Runga - En Güncel Moda Haberleri - 29 Kasım 2015, Pazar

2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri

11 Ocak 2013
316 kez görüntülendi

2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri

2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri,

2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri

Adil Işık 2013 abiye modelleri çok beğenecek.

Zarif ve şık modeller tasarlayan tekstil markası abartılı şıklık sevenler için kabarık, parlak ve renkli abiyeler tasarlamış.  Daha sade şıklığı tercih edenler içinse kaliteli kumaşlarla düz modeller tasarlanmış. Yumuşacık saten ve çiçek bahçesini andıran rengârenk kumaşlarla tasarlanmış abiyeler her zevkteki bayanlara hitap edebilecek nitelikte. Tek omuzun son yıllarda çok modası olması ve baylar tarafından çok tercih edilmesi nedeniyle abiyelerde sıkça tek omuz tasarlayan marka omuzları çiçek figürleri ile tasarlamış.

Tek omuzlu abiye elbiselerde güller kullanılarak dikilen omuzlar şık akşam yemeklerinde, düğün törenlerinde, nikâh törenlerinde hanımların en çok tercih ettiği modellerden oluyor. Son zamanların en moda tarzı olan balık modeller de kusursuz olarak tasarlanmış. Vücudu dizlere kadar sıkıca saran ve hanımların yuvarlak hatlarını ön plana çıkaran balık model abiyelerin eteklerinde kullanılan tüller oldukça şık duruyor. Tül tercih etmeyenler için gipür dantellerden tasarlanmış şahane balık modeller de bulmak mümkün. Abiyede dantele ağarlık veren Adil Işık bayan markası her bedende dikim yapıyor. 34 bedenin ülkemizde çok az dikildiği tekstil markalarından biri de bu ünlü markadır.


Bir önceki yazımız olan 2013 Accessorize Şemsiye Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2013 Accessorize Şemsiye Modelleri, 2013 Accessorize Şemsiye Modelleri ve Fiyatları ve 2014 Accessorize Şemsiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Moda Runga Arananlar:
adil aslan sekilleri, ADİL IŞIK ABİYELER, karfur elbise modelleri, zmn abiye


2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri Haberine Ait Etiketler

2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri Yorumları

2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri Henüz yorum yapılmamış.