2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri

Moda

11 Ocak 2013 yazan moda

,

2013 Adil Işık Abiye Modelleri ve Resimleri

Adil Işık 2013 abiye modelleri çok beğenecek.

Zarif ve şık modeller tasarlayan tekstil markası abartılı şıklık sevenler için kabarık, parlak ve renkli abiyeler tasarlamış.  Daha sade şıklığı tercih edenler içinse kaliteli kumaşlarla düz modeller tasarlanmış. Yumuşacık saten ve çiçek bahçesini andıran rengârenk kumaşlarla tasarlanmış abiyeler her zevkteki bayanlara hitap edebilecek nitelikte. Tek omuzun son yıllarda çok modası olması ve baylar tarafından çok tercih edilmesi nedeniyle abiyelerde sıkça tek omuz tasarlayan marka omuzları çiçek figürleri ile tasarlamış.

Tek omuzlu abiye elbiselerde güller kullanılarak dikilen omuzlar şık akşam yemeklerinde, düğün törenlerinde, nikâh törenlerinde hanımların en çok tercih ettiği modellerden oluyor. Son zamanların en moda tarzı olan balık modeller de kusursuz olarak tasarlanmış. Vücudu dizlere kadar sıkıca saran ve hanımların yuvarlak hatlarını ön plana çıkaran balık model abiyelerin eteklerinde kullanılan tüller oldukça şık duruyor. Tül tercih etmeyenler için gipür dantellerden tasarlanmış şahane balık modeller de bulmak mümkün. Abiyede dantele ağarlık veren Adil Işık bayan markası her bedende dikim yapıyor. 34 bedenin ülkemizde çok az dikildiği tekstil markalarından biri de bu ünlü markadır.


Bir önceki yazımız olan 2013 Accessorize Şemsiye Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2013 Accessorize Şemsiye Modelleri, 2013 Accessorize Şemsiye Modelleri ve Fiyatları ve 2014 Accessorize Şemsiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


modaRUNGA2013 abiye modelleri*adil ışık abiye*adil k abiye*abiyeler 2013*adil ışık abiye modelleri 2013*abiye modelleri 2013*Abiye modelleri*abiye elbiseler 2013*balık model abiyeler*abiye*

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?